-=Experts Zone=- Community Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Experts Zone
 
HomePortalLatest imagesSearchRegisterLog in

 

 Kako napraviti CS 1.6 server, ali da se ne plaća kao publik ili CW?

Go down 
3 posters
AuthorMessage
<<
Guest




Kako napraviti CS 1.6 server, ali da se ne plaća kao publik ili CW? Empty
PostSubject: Kako napraviti CS 1.6 server, ali da se ne plaća kao publik ili CW?   Kako napraviti CS 1.6 server, ali da se ne plaća kao publik ili CW? I_icon_minitimeFri Jan 09, 2009 12:25 am

Pokušao sam da podignem server za mene i drugove. U principu znam i sam kako, ali kad ga podignem ja mogu da ga nadjem u favoritima, ali moji drugovi ne mogu! Onda su i moji drugovi pokušali, ali niko sem onog ko pravi server ne može da ga nadje! Pa mi nije jasno kako to da neko može, a neko ne, da napravi server koji je vidljiv za sve! Ali da ne placamo ono za CW ili publik! Ako neko zna u cemu je caka nek odgovori ! Hvala!
Back to top Go down
m4ster
Webm4ster
Webm4ster
m4ster


Posts : 25
Join date : 2009-01-08
Age : 30
Location : Arandjelovac

Kako napraviti CS 1.6 server, ali da se ne plaća kao publik ili CW? Empty
PostSubject: Re: Kako napraviti CS 1.6 server, ali da se ne plaća kao publik ili CW?   Kako napraviti CS 1.6 server, ali da se ne plaća kao publik ili CW? I_icon_minitimeFri Jan 09, 2009 12:54 am

Pa ovako ako hoces server da mogu da ulaze i kad ti nisi tu onda moras da placas .. Postoji neka caka da podignes server ali komp onda mora da ti radi 24h na dan ... Googlaj i nadji ... Kucaj "Kako napraviti cs 1.6 server" Tako nesto .. Ima sve lepo pise objasnjeno .. Ali jos nesto . Na tom serveru ce moci da igraju 3 igraca i kad u dje 4-ti pocinje da laguje .. Sve zavisi koji net imas ako imas adsl 1.5 tu mogu najvise 3-4 igraca da igraju bez problema ..
Back to top Go down
pXen0m.|x4|.MilanowiTj
Experts Zone Soldier Level 1
Experts Zone Soldier Level 1



Posts : 1
Join date : 2009-01-09

Kako napraviti CS 1.6 server, ali da se ne plaća kao publik ili CW? Empty
PostSubject: Re: Kako napraviti CS 1.6 server, ali da se ne plaća kao publik ili CW?   Kako napraviti CS 1.6 server, ali da se ne plaća kao publik ili CW? I_icon_minitimeFri Jan 09, 2009 3:29 am

Pa moze da pravi za dzabe ... ali mora da ima mnogo jaku masinu i mnogo jak net.....!!! Ali najvaznije je da imas staticku Ip adresu ... jer ako imas dinamicku kao mi skoro svi onda ce i ip adresa servera da se menja.........!!! Ja sam pravio server tako ali dzabe....kad meni ping 5 a ovima sto udju 150.....Svi hosteri servera imaju mnogo jake masine ... sve neki quad procesori ... 8gb rama hard na 10000rpm....!!! Ako imas net od 8 mb onda moze !!! hahaha lol!
Back to top Go down
^OziriS^
Admin
Admin
^OziriS^


Posts : 62
Join date : 2009-01-08
Location : BG-AR

Kako napraviti CS 1.6 server, ali da se ne plaća kao publik ili CW? Empty
PostSubject: Re: Kako napraviti CS 1.6 server, ali da se ne plaća kao publik ili CW?   Kako napraviti CS 1.6 server, ali da se ne plaća kao publik ili CW? I_icon_minitimeFri Jan 09, 2009 6:04 pm

Ovako da bi podigao server moras da imas, jaku masinu, jak net i da imas STATICKU IP ADRESSU OD MODEMA bez nje ne mozes da podignes...Staticku ip adressu mozes da uzmes preko telekoma, ali kosta na ono sto placas internet, pa jos odozgo 3000 Hiljade...Tako da ti je bolje da uzmes server santa

A i da napravis taj server oborice ti ga ko oces, tako da ti se ne isplati....
Back to top Go down
LogitecH
Guest




Kako napraviti CS 1.6 server, ali da se ne plaća kao publik ili CW? Empty
PostSubject: server   Kako napraviti CS 1.6 server, ali da se ne plaća kao publik ili CW? I_icon_minitimeSun Apr 24, 2011 6:24 pm

kako da napravim server a da ne placam i svi da ulaze na public ?? jeli neznam Question :)
Back to top Go down
Sponsored content





Kako napraviti CS 1.6 server, ali da se ne plaća kao publik ili CW? Empty
PostSubject: Re: Kako napraviti CS 1.6 server, ali da se ne plaća kao publik ili CW?   Kako napraviti CS 1.6 server, ali da se ne plaća kao publik ili CW? I_icon_minitime

Back to top Go down
 
Kako napraviti CS 1.6 server, ali da se ne plaća kao publik ili CW?
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» The Ultimate War3ft Server

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
-=Experts Zone=- Community Forum :: Experts Zone Online Counter Strike :: PUBLIC Counter Strike Headquarters-
Jump to: